Az igazgató blogja

2012-06-20

A Continental Hotel Budapest Front Office és F&B csapatainak sikerei

A Continental Hotel Budapest csapata 2012.06.10-én vasárnap részt vett a K&H Maraton futóversenyén. Sikeresen teljesítette a kitűzött célt, a hat fős Front Office csapat, Pavletitcs Péter részlegvezetővel az élen 4ó:02p:20mp alatt teljesítette a maratoni távot. A legjobb köreredményt Barna Levente (35:22) érte el, még második helyen Nyerges Gábor (37:08) végzett, harmadik legjobb pedig Magdics Szilvia időeredménye lett (40:51).

A versenyen 8500 induló volt. A Front Office csapat a kategóriájában indult 281 csapatból a 194-edik lett.

A VIII. Pincér Futó Verseny 2012.06.20-án ismét megrendezésre került, a Le Meridien Budapest szervezésében.

A szervezők a nevezési díjból befolyó összeget a Nemzetközi Robert Burns Alapítvány javára ajánlják fel, beteg és hátrányos helyzetű gyermekek segítésére Magyarországon. Mikor az F&B csapat elolvasta a felhívást nem volt kérdés, hogy a rendezvény mögé állunk, mivel a számunkra is fontos a segítségnyújtás, jótékonykodás.

Az ARAZ éttermünkből öt főt delegáltunk a csapatba: Vilics Tamás, Varga Ádám, Egyházi Zoltán, Ambrus Dávid, Stumpf Ádám.
A csapatból a legjobb eredményt Varga Ádám érte el.

A futó verseny érdekessége volt, hogy pincér egyenruhában, tálcával a kezükben, melyen italokkal teli poharakkal kellett egyensúlyozva
futniuk a Le Meridien, Hotel Intercontinental és Marriott Hotel előtt.

Amellett, hogy a leggyorsabb futót díjazták, még tombolát is sorsoltak. A szerencse mellénk állt, a csapat összes tagja ajándékkal tért haza.

Wellness csomag

3 éjszakás tartózkodással egybekötött Kényeztető napjaink idejére korlátlan Wellness használatot biztosítunk a Continental Hotel Budapest Wellness részlegében. A csomag továbbá tartalmaz masszázst és ásványvízbekészítést a szobákban!

Tovább

119 €

Kényeztető csomag

A tökéletes pihenést biztosító csomagunk  tartalmaz: 3 éjszaka tartózkodást  korlátlan wellness használattal, büféreggelivel, naponta a szobába készített ásványvizet, gyümölcskosarat, 60 perces masszázst és 30 perces spa kezelést.